Aby uzyskać najbardziej aktualną wiedzę na temat telefonów komórkowych, ten artykuł jest tam, gdzie jest

Co możesz zrobić, aby dowiedzieć się o telefonach komórkowych? Cóż, możesz poprosić znajomych i rodzinę o radę, ale jeśli nie są obeznani z technologią, mogą nie mieć odpowiedzi, których szukasz.

Zamiast tego przeszukałeś Internet i znalazłeś ten artykuł, a poniżej znajdziesz świetną radę, której potrzebujesz.Staraj się nie akceptować bezprzewodowych aktualizacji ani aplikacji, które zajmują dużo pamięci z telefonu. W dłuższej perspektywie zmniejszy to jego wydajność i zmniejszy moc obliczeniową. Upewnij się, że dodajesz do telefonu tylko to, czego potrzebujesz, aby oszczędzać pamięć.Jeśli Twój telefon komórkowy działa powoli po aktualizacji systemu operacyjnego, być może nadszedł czas na wymianę. Dotyczy to zwłaszcza starszych telefonów. Może być tak stary, że nowy system operacyjny wymaga zbyt dużej ilości pamięci, aby bezproblemowo działać na telefonie. Porozmawiaj z przewoźnikiem, aby zobaczyć, jakie masz opcje.Nie przejmuj się osłonami ekranu telefonu komórkowego. Istnieje wiele akcesoriów, które mogą poprawić jakość korzystania z telefonu komórkowego; Pokrowce na telefony komórkowe zwykle nie są jednym z nich. Większość ekranów telefonów komórkowych jest już odporna na zarysowania, a plastikowa osłona sprawi, że ekran dotykowy będzie mniej responsywny.Wykorzystaj funkcję głosu na tekst w telefonie, aby zaoszczędzić czas i być bezpiecznym na drodze. Umożliwi to natychmiastową konwersję wypowiadanych słów na wiadomość tekstową. Jeśli nie masz tej funkcji na swoim smartfonie, możesz dodać oprogramowanie, takie jak ReQall, które ją wykorzysta.Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić na rozmowach telefonicznych, aby uzyskać informacje? Podczas gdy większość firm telefonii komórkowej pobiera do 1,75 dolara za połączenie 411, nadal możesz uzyskać niezbędne informacje, wybierając numer (800)Free411. Otrzymasz te same informacje bez ponoszenia dodatkowych opłat na rachunku za telefon komórkowy.Jeśli znajdujesz się w obszarze o bardzo słabym sygnale, wyłącz telefon. Pozostawienie go włączonego skończy się tylko tym, że będziesz miał rozładowaną baterię. Powinieneś także starać się trzymać telefon na zewnątrz, ponieważ sygnał jest nieco słabszy w torebkach, szufladach i innych zamkniętych miejscach.Jeśli jesteś nowicjuszem w świecie telefonów komórkowych, naprawdę opłaca się przeprowadzić uczciwą ocenę swoich potrzeb. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Nie każdy potrzebuje lub chce używać swojego telefonu jako minikomputera, dlatego wielu może sobie poradzić z dużo prostszym urządzeniem.

Zwracanie uwagi na Twoje prawdziwe wymagania może zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i kłopotów.Nie przesyłaj strumieniowo filmów ani muzyki do telefonu. Pożera twój limit danych. Jeśli musisz, połącz się z lokalizacją Wi-Fi, zamiast korzystać z połączenia danych. To nadal pozwoli ci patrzeć lub słuchać tego, co chcesz, ale będziesz mógł to zrobić za darmo, zamiast prawdopodobnie ponosić duży wydatek.Jeśli Twój telefon komórkowy ma zegar, ma również alarm. Możesz użyć tego do budzenia cię lub przypominania o praktycznie wszystkim. Dzięki temu nie potrzebujesz zegarka. Nie stracisz poczucia czasu, jeśli Twój telefon przypomni Ci o zbliżającym się wydarzeniu.Kup etui ochronne na telefon komórkowy. Upuszczenie telefonu może być kosztownym wypadkiem. Zastanów się nad etui firmy Otterbox, ponieważ są mocne i dość ochronne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój telefon nie ulegnie uszkodzeniu. Jeden naprawdę dobry przypadek nazywa się Defender.Nauka o telefonach komórkowych to coś, co powinno robić więcej osób. Im więcej wiemy, tym lepsze może być korzystanie z telefonu komórkowego. Od wymiany innych gadżetów i oszczędzania pieniędzy po prawdziwą optymalizację korzystania z telefonu komórkowego — wiedza więcej oznacza osiąganie więcej. Gdy zaczniesz korzystać z tych wskazówek, dowiedz się więcej!