Szafy wnękowe i przesuwne

Szafy przesuwne, zabudowywanie różnego rodzaju wnęk jest dzisiaj rozwiązaniem niemalże standardowym. Oprócz tego oczywiście jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie, jakie jest nam znane. Nasza firma zajmuje się zagadnieniem związanym z wykonywaniem szaf wnękowych oraz szaf przesuwnych.

Nasze projekty wykonujemy indywidualnie, dopasowując je do indywidualnych wymagań naszych klientów. W naszych projektach, w naszych realizacjach używamy tylko najlepszych, sprawdzonych rozwiązań w zakresie konstrukcji jak również w odniesieniu do systemów przesuwnych. Bazujemy na najlepszych dostępnych materiałach, ale dajemy naszym klientom oczywiście możliwość szerokiego wyboru owego materiału. Szafy tworzymy z profili aluminiowych lub też profili stalowych. Poza samymi profilami, istotnym elementem są systemy jezdne, systemy przesuwne, w których bazujemy na najbardziej trwałych elementach. Dajemy naszym klientom szeroką możliwość wyboru w zakresie kolorystyki samych mebli, drewna, ale także w zakresie zastosowanych szyb na drzwiach przesuwnych. W grę wchodzą tutaj szyby mleczne, w różnych innych kolorach, z nadrukowanymi motywami, zdjęciami. Można także na życzenie klienta założyć na dane drzwi lustro.

Szprosy pomiędzy szybami mogą być gładkie, ale także mogą mieć różne frezy, prążkowania, różne wzory. Jeśli chodzi o wnętrze szaf przesuwnych, to dajemy naszym klientom pole do popisu, ale jednocześnie także podpowiadamy, jakie rozwiązania mogą być dla nich korzystne, jakie rozwiązania mogą być dla nich praktyczne, a których raczej nie należy stosować.

W tymże zakresie projekt tworzymy wraz z naszymi klientami, aby dać im możliwość stworzenia czegoś, co będzie odzwierciedleniem ich oczekiwań. Bardzo ważnym elementem jest to, wszelkiego rodzaju projekty tworzymy sprawnie, a terminy oczekiwania na ich realizację nie są bynajmniej zbyt długie. Tym samym mamy do czynienia z ofertą, która jest ściśle dopasowana do aktualnych wymagań rynkowych. Nasze szafy wnękowe, przesuwne zyskały na rynku bardo dużą renomę.