Meble kuchenne

Oferta związana z meblami kuchennymi jest wyjątkowo barwna, wyjątkowo atrakcyjna, na pierwszy rzut już znacząco się wyróżnia na tle konkurencji. Atrakcyjność to jednakże nie wszystko, co należy wiedzieć przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z tejże oferty.

Należy poznać znacznie więcej jej szczegółów, należy im się przyjrzeć z bardzo bliska, należy wziąć udział w procesie tworzenia mebli, w procesie nie tyle rzemieślniczym, co raczej procesie artystycznym. W naszej ofercie pierwszym elementem jest zaprojektowanie danej kuchni, danych mebli kuchennych oraz wycena zlecenia. Dostosowujemy się w tym względzie do możliwości lokalowych klienta, staramy się ułożyć wszystko zgodnie z jego oczekiwaniami, ale jednocześnie też staramy się dołożyć coś od siebie, co oczywiście klient musi zaakceptować. Jeśli chodzi o wycenę, to w tymże zakresie także musimy wskazać na konieczność akceptacji ceny, która jest elastyczna, którą w pewnym zakresie można oczywiście negocjować. Następnie możemy przejść do etapu wizualizacji komputerowej. Projekt na tymże etapie także musi zostać zaakceptowany przez klienta. Możliwość stworzenia owej wizualizacji komputerowej daje większe pole do popisu dla wyobraźni klientów, daje im bardziej szerokie spojrzenie na to, jak będzie wyglądać, jak może wyglądać ich kuchnia. Mówiąc o naszej ofercie, nie możemy oczywiście poprzestać na etapie projektowania, ponieważ musimy wskazać na kolejne czynności.

Po zaakceptowaniu projektu kuchni oraz ceny, przechodzimy do etapu wymiarowania, które odbywa się już bezpośrednio u klienta. Następnie mamy do czynienia z wykonaniem poszczególnych elementów, z ich transportem do klienta oraz ich montażem.

Ostatnim etapem jest tutaj serwis posprzedażowy, dzięki czemu klient ma pewność, że zakupione w tym miejscu meble będą mu mogły niezawodnie służyć przez bardzo wiele lat. Nasza oferta jest ciągle udoskonalana, umieszczane są w niej różne nowości pojawiające się na rynku, aby klienci mogli mieć wręcz nieograniczony wybór.