Udekoruj swój dom jak projektant wnętrz

Chcesz zostać kolejnym wielkim projektantem wnętrz? Myślisz, że masz to, czego potrzeba, aby zamienić domy ludzi w dzieło sztuki? Jeśli tak, to zechcesz przeczytać ten artykuł i zobaczyć, czego możesz się nauczyć o tym, jak być wszechstronnym projektantem wnętrz.Myśląc o rodzaju kolorów, które chcesz mieć w każdym pomieszczeniu w domu, chcesz skoordynować ze stylem domu i schematem kolorów na zewnątrz domu.

Postaraj się skoordynować kolorystykę ze wszystkimi pokojami w domu i postaraj się, aby wszystko wyglądało tak, jakby płynęło razem.Zawsze zastanów się, do czego będzie używane pomieszczenie. Jeśli dekorujesz sypialnię swojego dziecka, możesz rozważyć użycie żywych i odważnych kolorów, które pasują do jego osobowości. Te kolory są mniej odpowiednie w bibliotece.Zmniejsz budżet na projektowanie wnętrz, szukając tańszych alternatyw dla kosztownych dodatków. Możesz łatwo wydać swoje oszczędności życia na ekskluzywne towary podczas dekorowania, ale nie musisz, ponieważ są rzeczy, które są dobrze wykonane, które nie kosztują prawie tyle samo. Kupuj markowe marki tylko wtedy, gdy nie możesz znaleźć porównywalnej, niedrogiej alternatywy.Pierwszym krokiem w każdym projekcie aranżacji wnętrz jest określenie nastroju, jaki chcesz stworzyć w swojej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy starasz się przekazać ciszę i spokój, czy też wibrującą energię, pamiętanie o nastroju podczas dokonywania wyborów pomoże Ci stworzyć spójny wygląd w Twoim pokoju.Wybierz kolory o tym samym odcieniu. Gdy to zrobisz, nawet jeśli kolory wydają się „nie pasować”, są w tej samej rodzinie kolorów. Dzięki temu mieszają się w sposób przyjemny dla oka. Gdy otrzymasz próbki kolorów ze sklepu, sprawdź kolory w tej samej pozycji na każdej karcie. To te o podobnych wartościach odcienia.Nadążaj za najnowszymi trendami stylistycznymi podczas pracy nad aranżacją wnętrza swojego domu. Możesz być zakłopotany, jeśli Twój dom wygląda tak, jakby wystrój tkwił w przeszłości z przestarzałą, tandetną tapetą. Udekoruj swój dom jak projektant wnętrz

Miej oko i sprawdź, jakie projekty wybierają Twoi znajomi i rodzina.Wypróbuj ścianę akcentującą.

Jeśli Twoje białe ściany doprowadzają Cię do szału, ale przytłacza Cię wybór kolorów i obawiasz się, że popełnisz błąd, odpowiedzią może być ściana akcentująca. Malując tylko jedną ścianę, dodasz odrobinę koloru do swojej przestrzeni bez ryzyka, że ​​będzie przytłaczająca. Wypróbuj to na ścianie za łóżkiem, pod barem śniadaniowym, a nawet na suficie!Wyjdź poza swoją strefę komfortu podczas malowania części domu. Internet to bogactwo wiedzy na ten temat. Kiedy jesteś kreatywny z projektami na ścianie, możesz w mgnieniu oka zmienić swój pokój z nudnego w fantastyczny.Nie używaj jasnych kolorów w swojej sypialni. Ludzie na ogół śpią w sypialniach. Oczywiście sypialnia powinna być miejscem relaksu. Bez względu na to, jak bardzo spodoba ci się kolor pomarańczowy, pomiń go w buduarze. W sypialni nie ma miejsca na jasne kolory. Nawet jeśli początkowo wyglądają dobrze, korzystanie z nich może być decyzją, której zaczniesz żałować.Mam nadzieję, że dzięki wszystkim radom, których się nauczyłeś, możesz dowiedzieć się, jak znaleźć sposób na bycie wyjątkowym i wszechstronnym projektantem wnętrz. Podejdź do tego tematu z ufnością, a najlepszy wynik powinien dla Ciebie przynieść, powodzenia we wszystkich przyszłych przedsięwzięciach.