PROMIENNIKI PODCZERWIENI W SPA?

Polacy coraz częściej i coraz chętniej odwiedzają salony SPA. To miejsca bardzo doceniane, ponieważ pomagają się nam zrelaksować i pozbyć stresu.

W związku ze wzrostem zainteresowania, rosną również oczekiwania. Dziś klient spodziewa się szerokiej oferty w salonie. Promienniki podczerwieni to z pewnością coś, co doceni.

NIE TYLKO W PRZEMYŚLE

Wielu osobom promienniki kojarzą się głównie z zakładami produkcyjnymi, halami czy nowoczesną technologią. Okazuje się jednak, że przeniknęły one w każdą sferę naszego życia. Dziś wykorzystywane są nie tylko w przemyśle. Specjalne modele można zamontować w niemal każdym miejscu, o którym tylko pomyślimy. W oparciu o promiennik tworzone są również wspaniałe suche sauny! To coś, co doceni każdy miłośnik SPA.

PROMIENNIKI W SAUNIE

Gdy wchodzimy do tradycyjnej czy to mokre, czy suchej sauny, z miejsca uderza nas gorące powietrze, którym aż trudno jest momentami oddychać. Inaczej jest w saunie, wykorzystującej promiennik. W tym wypadku wchodzimy do przyjemnie ciepłego pomieszczenia, ale na początku nie wydaje nam się, że spełnia ono wymogi sauny. Dopiero po chwili, (możesz nawet nie zorientować się kiedy to nastąpi) zauważamy, że nasze ciało zaczęło się pocić, a wewnątrz jest naprawdę przyjemnie ciepło. Zerkając na termometr możemy na nim dostrzec temperaturę między 40 a 60oC, ale oddycha nam się dobrze. Tak właśnie działa sauna na podczerwień. Ze względu na swoją łagodność polecana jest wszystkim. Pomaga się zrelaksować i wspiera leczenie różnych kontuzji oraz schorzeń. Co więcej, mimo dość niskiej (jak na saunę) temperatury, pomaga ona w pozbyciu się toksyn z organizmu, a co za tym idzie, przy regularnym korzystaniu możemy również zgubić kilka zbędnych centymetrów!

SIĘGNIJ PO PORADĘ SPECJALISTÓW

Jeśli myślisz o włączeniu sauny z promiennikami do swojej oferty, koniecznie skontaktuj się z ekspertami z firmy Irsystem. Zaprojektują oni dla Ciebie sieć promienników, która świetnie sprawdzi się w tej roli, a na koniec zajmą się montażem.