Piękna Teneryfa na Wyspach Kanaryjskich

Wyspy kanaryjskie to marzenie wielu osób. Tym bardziej, jeśli chodzi o Teneryfę, która jest wybierana przez wielu turystów z całego świata.

Na teneryfie na pewno zobaczymy mnóstwo roślin i zwierząt, dlatego będziemy zachwyceni tym miejscem. Krajobrazy zapierają dech w piersi, dlatego warto będzie tam pojechać. Tutaj mamy dużo zieleni, dlatego czujemy się o wiele lepiej niż w krajach gdzie dominuję pustynia.

Ciekawe miejsca na Teneryfie

Warto zobaczyć Park Narodowy Teide gdzie znajdziemy wulkan. To będzie wyjątkowy widok i można zrobić ciekawe zdjęcia, a na pewno na tym nam zależy. Znajdziemy tam również malownicze miejsca w górach Teno. Miejsce jest bardzo trudno dostępne, ale można się tam dostać. Wioska stawia bardzo mocno na turystykę, mimo że mieszka tam zaledwie sto osób. Jeśli lubimy klify to będziemy zadowoleni z widoków na Los Gigantes. Bardzo ciekawym miejsce do zwiedzania będzie północne wybrzeże Teneryfy. Mamy tutaj najstarsze smocze drzewo na świecie, które warto byłoby zobaczyć. To będzie niezapomniany dla nas widok. Jeśli lubimy motyle to warto udawać się do Muzeum Motyli. Mamy tak piękną zieleń i do tego latające nad głowami motyle. To będzie niesamowite przeczycie i dla dzieci i dla dorosłych, dlatego trzeba się tam udać. Na teneryfie znajduje się również Siam Park, czyli park wodny. Mamy tutaj czas żeby się zrelaksować i miło spędzić czas. Jest to atrakcja, która powinna być dla nas obowiązkowa, dlatego trzeba tak zaplanować wyjazd żeby znaleźć na to czas. Teneryfa na pewno sprawi, że będziemy chcieli tam jeszcze wracać. Jeśli nie chcemy żeby nas cokolwiek na wyspie ominęło to nie pozostaje nam nic innego jak zrobić dokładny plan zwiedzania. Nie jest to wcale trudne, bo wystarczy wejść na Teneryfa na Wyspach Kanaryjskich i już mamy te najbardziej atrakcyjne miejsca w okolicy bardzo dokładnie opisane. Wiemy już, co zwiedzać? W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak się zapakować i jak najszybciej tam polecieć żeby się przekonać jak to wygląda.