Wózek spacerowy dla dziecka, czyli inny punkt widzenia

W życiu każdego dziecka przychodzi moment, kiedy woli ono oglądać świat z pozycji siedzącej, niż leżącej! W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się wózki spacerowe, bez których nie da się obejść! Kiedy zaopatrzyć się w spacerówkę i jaką wybrać, aby była wygodna i praktyczna? Podpowiadamy.

Wózki spacerowe Warszawa są doceniane przez rodziców, których pociechy siedzą już samodzielnie i wolą obserwować świat z siedzącej perspektywy. Warto postawić na taki model, kiedy dziecku przestanie wystarczać tradycyjna gondola. Teoria mówi o tym, że w tradycyjnym wózku jeździć mogą nawet dzieci do dwunastego miesiąca życia! Jednak niemowlęta zaczynają już siadać w około szóstym miesiącu. To właśnie wtedy przestają podobać im się spacery na leżąco i nieustanne spoglądanie w niebo. Bardziej interesują się okolicą! Właśnie wtedy przychodzi idealny czas na wybór najlepszej spacerówki. Jest taki sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie : www.wozki-foteliki.pl, znajdziesz tam wiele modeli wózków spacerowych, gdzie bez problemu znajdziesz taki, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Jak wybrać najlepszą spacerówkę?

Nie jest to wcale takie proste! Musisz wybrać odpowiednią wielkość kółek, sposób składania i rozkładania, rodzaj amortyzacji… Czynników jest naprawdę bardzo wiele. Kiedy będziesz oglądać poszczególne modele w sklepie, koniecznie zapytaj doradcę o ich cechy. Wtedy łatwiej będzie Ci podjąć decyzję. My możemy podpowiedzieć Ci na w szczególności zwrócić uwagę wybierając wózki spacerowe Warszawa. Otóż istotną kwestią jest to, żeby siedzisko można było bez trudu rozłożyć na płasko. Dzieci często usypiają na spacerach, zatem jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które dba o ich kręgosłup. Siedzisko powinno być również szerokie, ponieważ wielu rodziców korzysta z takiego wózka nawet do trzeciego roku życia ich pociechy! Dobrze jest również, gdy bez trudu można podnieść podnóżek. Wtedy nogi dziecka nie zwisają bezwładnie, kiedy ono uśnie. Przekładana rączka to również ciekawe rozwiązanie, które umożliwia prowadzenie wózka na dwa sposoby – tyłem, a także przodem. Nie bez znaczenia w tym przypadku będzie również możliwość regulacji rączki. To akurat kwestia wspólna, ponieważ w przypadku wyboru tradycyjnych wózków również warto zwrócić na to uwagę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Bugaboo