Świetne pomysły, które pomogą Ci w wyszukiwaniu hostingu

Ile razy próbowałeś wynająć firmę do zbudowania swojej witryny tylko po to, aby zobaczyć, że chcą, abyś płacił im wygórowane opłaty w zamian za hosting witryny po jej zbudowaniu? Nie daj się nabrać na tę taktykę.

Istnieje wiele firm hostingowych, które walczą o Twój biznes. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby znaleźć odpowiednią dla swoich potrzeb, która pasuje do Twojego budżetu.Jeśli dopiero budujesz swoją pierwszą witrynę, wybierz hosting współdzielony. Oferowane są dwa główne typy hostingu: współdzielony, który jest tani, ale ma mniej opcji, oraz dedykowany, w którym otrzymujesz pracę i wiele możliwości dostosowania, ale płacisz za przywilej. Dobre współdzielone plany hostingowe można uzyskać za zaledwie kilka dolarów miesięcznie.Przenosząc witrynę między hostami, miej przez kilka dni kopię witryny zarówno na starym, jak i nowym hoście. Jest to ważne, ponieważ propagacja DNS zajmuje od 6 do 48 godzin. W tym czasie niektórzy odwiedzający będą kierowani do Twojej starej witryny, podczas gdy inni, których dostawcy usług internetowych zaktualizowali swoje informacje DNS, zostaną wysłani do Twojej nowej witryny.Przeczytaj recenzje, aby ustalić, czy Twój potencjalny usługodawca hostingowy często ma przestoje. Jeśli Twoja witryna jest często niedostępna dla odwiedzających, może to mieć drastyczne negatywne konsekwencje. Na przykład, jeśli prowadzisz firmę online, przestój bezpośrednio przekłada się na utratę biznesu, ponieważ potencjalni klienci nie będą mogli uzyskać dostępu do Twojej witryny. Klienci mogą również czuć się niekomfortowo przeprowadzając transakcje w Twojej witrynie, ponieważ mogą uważać, że Twoja witryna jest niewiarygodna. Wybierz hosta internetowego, który nie ma historii częstego przebywania w trybie offline.Dowiedz się, jakie inne usługi programistyczne oferuje Twój potencjalny host internetowy. Nie chcesz, aby Twoje witryny były ograniczone do CSS i HTML. Najlepsze hosty internetowe oferują również możliwość kodowania witryn przy użyciu PHP i ASP. Nawet jeśli uważasz, że nie potrzebujesz tych języków, powinieneś skorzystać z usług hostingowych, które je oferują. Wraz ze wzrostem Twojej wiedzy na temat projektowania stron internetowych możesz chcieć używać tych języków, aby pomóc swojej witrynie osiągnąć pełny potencjał.Nigdy nie rejestruj swojej domeny w swojej usłudze hostingowej. Świetne pomysły, które pomogą Ci w wyszukiwaniu hostingu

Wiele osób błędnie to robi, a później zdaje sobie sprawę, że nie mogą przenieść swojej witryny do innej usługi hostingowej.

Może się tak zdarzyć, gdy firma przestanie działać i upadnie, lub z innych różnych powodów. Upewnij się, że rejestrujesz swoją domenę w innej firmie niż Twój dostawca usług hostingowych.Darmowe usługi hostingowe są warte rozważenia tylko wtedy, gdy masz prostą witrynę non-profit. Darmowy host internetowy umieści w witrynie reklamy, nad którymi nie masz kontroli, i nie będziesz mieć tyle miejsca, ile byś chciał. Darmowe hosty internetowe zazwyczaj nie sprawdzają się, jeśli chcesz hostować witrynę biznesową. Reklamy i ograniczona przestrzeń dyskowa mogą sprawić, że witryna będzie wyglądać nieprofesjonalnie.Dowiedz się, czy host internetowy, którego rozważasz, oferuje okres próbny. Okres próbny to świetny sposób na zidentyfikowanie potencjalnych problemów, w szczególności ewentualnych przestojów. Daje również możliwość przetestowania poziomu wiedzy i responsywności ich obsługi klienta. Powinieneś skorzystać z okresu próbnego przed podjęciem jakiegokolwiek zobowiązania.Jeśli masz wątpliwości, po prostu przejdź do trybu online i porównaj ceny z ceną hostingu, którą chce pobierać Twój programista. Są szanse, że znajdziesz lepszą cenę za hosting gdzie indziej. Skorzystaj z tych informacji, aby zdecydować, która firma hostingowa najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i pozwala zaoszczędzić najwięcej pieniędzy.