Kolory w kuchni i w łazience

Producenci płytek mogą zaoferować obecnie bardzo ciekawy wybór płytek w różnych kolorach.

Nie muszą być to płytki szare czy też beżowe, możemy stworzyć pomieszczenia przykładowo w kolorze zielonym czy też niebieskim. Oczywiście warto łączyć kolorystykę, przykładowo w łazience, gdzie przeważają płytki beżowe, możemy wykonać różnego rodzaju wstawki z płytek o innym kolorze. Często także wykorzystuje się kontrast płytek białych oraz czarnych. Zatem mamy obecnie do dyspozycji wiele różnych rodzajów płytek łazienkowych czy też kuchennych, które z pewnością pozwolą nam uzyskać wyjątkowe i oryginalne wnętrze.

Kolory w kuchni i w łazience

Kolorowe płytki Porcelano z Paradyża

Bardzo ciekawą ofertę posiada firma Paradyż, która oferuje płytki Porcelano. Będą to płytki ścienne w kolorze zielonym czy też ciemnoniebieskim. Znajdziemy także płytki jasne o różnych rozmiarach. Może być to przykładowo standardowa płytka ścienna posiadająca wymiary 30 x 60 cm, dodatkowo w tych rozmiarach zakupimy także płytki niebieskie czy też zielone. Naturalnie możemy wybrać także płytki węższe, przykładowo 10 x 30 cm, które także mogą sprawdzić się w naszych pomieszczeniach. Seria Porcelano to także płytki w stylu decor, w stylu kwiatowym, mogą być to także płytki posiadające wzory wypukłe, różnego rodzaju struktury, dlatego każdy będzie mógł znaleźć najlepszy rodzaj płytki dla swojego wnętrza.

Z pewnością bardzo ciekawym pomysłem będzie połączenie kolorów, dzięki temu możemy uzyskać efekt bardzo interesujący, stworzyć nowoczesną łazienkę. Dodatkowo możemy dobrać także płytkim w teksturze wypukłej, co może przełamać prosty styl, dodać nieco wyjątkowości naszym wnętrzom. Oczywiście będą to także płytki o tematyce kwiatowej, z pewnością duży wybór płytek pozwoli stworzyć łazienkę, która najbardziej będzie nam odpowiadała.

Płytki z serii Porcelano możemy zakupić na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/PORCELANO/6556, znajdziemy tam wersję bianco, blue, green oraz decor. Dzięki nim nasze ściany mogą zyskać ciekawy, nieszablonowy wygląd. Połączenie kolorów z pewnością sprawdzi się w łazienkach, gdzie będziemy mieli zabudowany prysznic. Z pewnością ściana w kolorze niebieskim czy też zielonym to doskonały pomysł, aby połączyć kolorystykę łazienki z kolorystyką całego domu. Z pewnością osoby, które stawiają na tego typu odcienie, mogą wykorzystać serię płytek Porcelano z Paradyża.