Wysokiej klasy napęd do rolet „Somfy”

Jak zapewne dowiedzieli się już czytelnicy, którzy poświęcili nieco czasu by zapoznać się z naszymi wcześniejszymi publikacjami, pomimo trudnej sytuacji rynkowej nie poprzestajemy w staraniach, by nieprzerwanie poszerzać nasz asortyment, dodając do niego coraz to nowe produkty cechujące się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także – co równie istotne z punktu widzenia naszych konsumentów – nad wyraz korzystną ceną.

Do rodziny wyrobów oferowanych przez firmę EkoOkna dołączył niedawno napęd do rolet klasy premium noszący wdzięczną nazwę Somfy. Dlaczego warto sięgnąć właśnie po niego poszukując niezawodnych elementów automatyki, które mogą stać się nieodłącznym elementem projektu spod znaku „smart home”?

Przede wszystkim nadmienić należy, że Somfy jest urządzeniem niezwykle uniwersalnym – może być stosowane tak w zakładach przemysłowych i przetwórczych, biurach komercyjnych, obiektach użyteczności publicznej, jak również – budynkach mieszkalnych, a wszystko to z uwagi na fakt, iż zaprojektowany on został z myślą o generowaniu możliwie najniższej ilości hałasu. Idealnie sprawdzi się on jeżeli zależy nam na niemalże bezszelestnej zmianie położenia żaluzji zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Z doświadczenia powiedzieć możemy jednak, że możliwości napędu Somfy sięgają o wiele dalej, jako że może on być z powodzeniem wykorzystany jako element obsługujący kotary drapowane, jak też – ekrany projekcyjne, stosowane między innymi na salach wykładowych.

Pragniemy w tym miejscu nadmienić, że składając zamówienie konsument może wybrać jeden z dostępnych trybów kontroli napędu. Możliwości są aż cztery: wariant tradycyjny (klawiszowy), radiowy, solarny, jak również na pilota. Z pewnością pozwoli to dostosować wyrób do specyfiki pomieszczenia i sprawić, aby możliwie jak najskuteczniej spełniał on swoją rolę umożliwiając skuteczną pracę, naukę lub też wypoczynek w zaciszu własnych czterech ścian.

Urządzenie działa w standardzie Plug&Play, co oznacza, że od razu po podłączeniu jest gotowe do pracy – nie jest konieczna jakakolwiek dodatkowa konfiguracja lub modyfikacja ustawień, co mogłoby przysporzyć niemałych problemów szczególnie użytkownikom niedoświadczonym. W przypadku napędu Somfy problem ten nie występuje.

Pomimo, iż produkt może pełnić tak wiele zróżnicowanych funkcji, a także cechuje się niezwykle dużą wydajnością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wcale nie oznacza to że na jego zakup przeznaczyć będziemy musieli nadmiernie dużą sumę pieniędzy. Jesteśmy wręcz przekonani, że nawet nabycie zestawu składającego się z kilku urządzeń tego typu nie nadszarpnie naszego budżetu domowego lub inwestycyjnego, jednocześnie pozwalając cieszyć się o wiele większym poziomem automatyzacji w użytkowanym przez nas obiekcie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w sytuacji, gdyby nie wiedzieli Państwo na jaki wariant silnika Somfy się zdecydować lub też pragnęliby Państwo, by eksperci rozwiali wszelkie wątpliwości, które już od jakiegoś czasu spędzają Państwu sen z powiek!