Wynajmij profesjonalną firmę jeśli przeprowadzasz się za granicę

Strategiczne planowanie przeprowadzki międzynarodowej może zrobić różnicę między gorączkową relokacją z kosztownymi przestojami, a płynnym przejściem z niewielkimi lub zerowymi stratami godzin pracy.

Jeśli planujesz przeprowadzkę biurowa lub inną relokację biznesową, poniższe wskazówki mogą pomóc w przeprowadzce na czas i zgodnie z budżetem. Przeprowadzki firm są często planowane z sześciomiesięcznym wyprzedzeniem, a duże przeprowadzki komercyjne mogą wymagać nawet dwóch lat planowania, więc zacznij planowanie odpowiednio wcześnie.

Zatrudnij firmę do przeprowadzek komercyjnych o doświadczeniu, zasobach i sile roboczej potrzebnych do wydajnego przeprowadzenia przenosin biura.

Najprawdopodobniej przeprowadzka będzie musiała zostać wykonana poza normalnymi godzinami pracy, ponieważ większość budynków nie zezwala na przeprowadzki w godzinach pracy biura.

Najlepszy czas na przeprowadzkę biurową to zazwyczaj weekend. Porozmawiaj ze swoimi pracownikami o przeprowadzce jak najwcześniej na etapie planowania i informuj ich na bieżąco. Określ, jakie materiały drukowane, takie jak wizytówki, koperty i artykuły stacjonarne, będą wymagały zmiany adresu. Zatrudnienie profesjonalnej firmy do przeprowadzek może zaoszczędzić wiele problemów, ponieważ może on koordynować pracę, pakowanie, dostawę i plan ustawienia mebli. Tydzień przed przeprowadzką możesz potrzebować pomocy przy pakowaniu, więc z wyprzedzeniem skontaktuj się z firmą pomagającą zorganizować adexim.com.pl/przeprowadzki-miedzynarodowe. Oczywiście będziesz potrzebować dużych pudełek, aby spakować wszystko do przeprowadzki. Możesz odwiedzić lokalny sklep spożywczy lub sklepy monopolowe, aby sprawdzić, czy mają jakieś stare używane pudełka. Ogólnie rzecz biorąc, takie sklepy przechowują duże pudła w zapasie i możesz zapytać, czy możesz wziąć jakieś pudełka. W ten sposób zaoszczędzisz także papier. Upewnij się tylko, że pudełka są w dobrym stanie i nie są rozmoczone ani połamane.