Jakie kwiaty dać siostrze na urodziny

Każda dziewczyna czeka na swoje główne wakacje bukiet kwiatów: od męża, ojca, brata. Jakie są najlepsze kwiaty, które da siostrze na urodziny, a my rozważymy w tym artykule. Pomożemy Ci wybrać kompozycję, która najbardziej zadowoli twoją siostrę, dopinguje ją i wszystkich gości oraz ozdobi pokój.

Dobrze, jeśli znasz gusta swojej siostry. Następnie możesz po prostu kupić bukiet, który kocha. Ale czasami ludzie nawet nie podejrzewają, jakie kwiaty kocha ich siostra. A czasami preferencje często się zmieniają. Zwłaszcza jeśli siostra jest jeszcze młoda i nie zdecydowała się na swój gust. W tym przypadku wybór bukietu dla siostry praktycznie nie różni się od wyboru bukieta dla innej dziewczyny, kobiety. Możesz budować na podstawie wieku urodzinowej dziewczyny, jej stylu życia, a nawet horoskopu.

Wybór kwiaty urodzinowe dla siostry na podstawie jej wieku

Dla bardzo młodych dziewcząt możesz dać skromny bukiet delikatnych kwiatów: konwalie, stokrotki.

Jeśli twoja siostra ma 16 lub więcej lat, spójrz na chryzantemy, gerbery, róże krzewiaste lub kwiaty.

Dorosła siostra może dać luksusowy bukiet róż. Możesz wybrać prawie każdy kolor, z jednym wyjątkiem: róż bordowych nie należy podawać kobietom w wieku. Są związane z latami, symbolizującymi dojrzałość.

Który kolor wybrać?

Kwiaty mają swój własny język. Przede wszystkim mówi o zabarwieniu. Każdy odcień ma swoje znaczenie. W przypadku wyboru bukietu dla siostry praktycznie nie ma żadnych ograniczeń, z wyjątkiem jednego przypadku wspomnianego powyżej.

Wszystkie inne rozwiązania kolorystyczne będą odpowiednie, w zależności od uczuć i życzeń dotyczących urodzinowej dziewczyny.

Czerwony Te kwiaty dają najbliższym ludziom. Jeśli jesteś przyjazny dla swojej siostry i kochasz ją, dawaj czerwone róże lub inne kwiaty. Ten kolor symbolizuje szacunek, miłość i dumę.

Różowe i pastelowe kolory. Częściej takie opcje są prezentowane młodym dziewczętom. Symbolizują tkliwość i podziw siostry – jej piękno i talenty. Jest to praktycznie wygrana opcja prezentacji, odpowiednia dla siostry o dowolnym temperamencie.

Biały Takie kwiaty symbolizują czystość, młodość i delikatność. Jest to kolejna korzystna opcja prezentacji siostry w dniu jej urodzin.

Żółty W przeciwieństwie do prezentu dla ukochanej dziewczyny, możesz dać siostrze żółte kwiaty. W tym przypadku symbolizują oryginalność i pragnienie sukcesu. Często żółte i pomarańczowe kwiaty są prezentowane niezwykłym i kreatywnym siostrom.

Niebieski Zwyczajowo wręcza się te bukiety niezwykłym osobistościom.

Jeśli nie masz pewności co do wyboru koloru bukietu, możesz poprosić o pomoc stylistów. Radzą brunetkom dać śnieżnobiałe kwiaty, blondynki – bukiety w pastelowych kolorach, a rudowłose dziewczynki – jasne, z dużą ilością zieleni. Takie kompozycje idealnie nadają się do wyglądu dziewczyny.

Wybór utworu

Nowoczesne kwiaciarnie oferują ogromny asortyment bukietów, zarówno mono, jak i prefabrykowanych. Ale możesz również wybrać rodzaj kompozycji: kwiaty w koszu, pudełku. Opcje pudełka na kapelusze są popularne. Wyglądają bardzo elegancko. Dodatkowo każdą kompozycję można ozdobić słodyczami, owocami, różnymi kokardkami i innymi akcesoriami. Kwiaciarnie w dużych salonach kwiatowych oferują również prawdziwe rzeźby o różnych rozmiarach wykonane z kwiatów: niedźwiedzie, króliczki, serca i tak dalej.

Co mówią gwiazdy?

Niektóre dziewczyny lubią luksusowe bukiety, inne – skromne i niedrogie. Często wiąże się to nie tylko z charakterem i smakiem, ale także ze znakiem zodiaku.

Astrologowie przeprowadzili wiele badań i wyciągnęli następujące wnioski:

Lwy i barany uwielbiają luksusowe bukiety. Daj bukiet róż lub piwonii siostrze urodzonej pod jednym z tych znaków zodiaku, a na pewno będzie zachwycona.

Byk uwielbia także wspaniałe kwiaty. Ale będą całkowicie zadowoleni, jeśli dodatkowo do tego bukietu dostaniesz wazon.

Koziorożce i łuski to oszczędne osoby, które będą szczęśliwe, jeśli kwiaty staną przez długi czas. Wybierz storczyki lub eustomy.

Ryby wierzą astrologom i zaleca się podawanie rybom magnolii, lilii lub orchidei.

Wodnik kup oryginalny i rzadki kwiat, który zaskoczy. Może to być niezwykły kolor lub odmiana zwykłego kwiatu lub egzotycznej rośliny.

Bliźniacy będą czekać nie tylko na bukiet, ale także na opowieść o nim lub dlaczego wybrałeś taki bukiet.

Raki uwielbiają śnieżnobiałe bukiety.

Co zaskakujące, Skorpiony będą zadowolone z małego skromnego prezentu. Mogą to być delikatne fiołki.

Panna kocha również skromne bukiety, ale w przeciwieństwie do skorpionów, czekają również na główny prezent, bez którego ich radość nie będzie pełna.

Strzelec – miłośnicy wolności i rozległych przestrzeni. Kochają las i kwiaty.

Ważna zasada

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru kompozycji, przestrzegaj najważniejszej zasady: kupuj świeżo ścięte kwiaty. Aby to zrobić, możesz wcześniej zamówić bukiet. Kupuj kwiaty z życzliwością, ciepłem i miłością. Podczas prezentacji siostrze pamiętaj, aby ją przytulić i wypowiedzieć mi

Skorzystaj z wysyłka kwiatów międzynarodowa, aby pogratulować swojej siostrze.